Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani - Te Ndjej  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/07/2019

2019-07-06T15:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Ndjej" kënduar nga Anila Mimani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anila Mimani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Antonio - Te Ndjej

Kur te pashe mrena rashe
Dashurine e msova une me Ty
Ndalu vashe, me avash
Me shiko drejt e ne sy

Hajde dalim sonte
A vjen me mua sonte
E pime nga nje gote
Dhe me Ty dua t’vallzoj

Refreni...x2
Zhytem, zhytem ne mendime
As gjumi nuk me merr
Ti ke hyr ne zemren time
Dhe nga aty nuk del

Me Lejo te te prek
Ti per mua je parajs
Ndjenjat fort, po me djeg
Me dogje o moj vajz

Hajde dalim sonte
A vjen me mua sonte
E pim nga nje gote
Dhe me Ty dua t’vallzoj

Refreni...x2
Zhytem, zhytem ne mendime
As gjumi nuk me merr
Ti ke hyr ne zemren time
Dhe nga aty nuk del

Klodiana - Te Ndjej

nese zemer merzitesh
mendon e ke deshir
falenderohu ti zemer
nese ndihesh mir

e di ta fala jeten
asgje nuk meriton
pranoje qe u deshem
tani vetem je

nese do dish t’verteten
per mua zemer
ma mir te rri larg teje
pa ty zemra jeme

dhe pse me shpirt te du
nuk kam per te kerku
zemren skam per ta fal
dhe pse syt te qjain

te ndjej me zemer ty te ndjej
dhe pse me ty veten se gjej
sot nuk munden tet kem pran
mir pa ty vetem un jam(x2)

nese zemer merzitesh
mendon e ke deshir
falenderohu ti zemer
nese ndihesh mir

e di ta fala jeten
asgje nuk meriton
pranoje qe u deshem
tani vetem je

nese do dish t’verteten
per mua zemer
ma mir te rri larg teje
pa ty zemra jeme

dhe pse me shpirt te du
nuk kam per te kerku
zemren skam per ta fal
dhe pse syt te qjain

te ndjej me zemer ty te ndjej
dhe pse me ty veten se gjej
sot nuk munden tet kem pran
mir pa ty vetem un jam(x6)

Joy B - Te Ndjej

REF x2
ishte nje kohe
kur per mua ti ndjeje ti ndjeje
por un per ty per ty
akoma dashuri ndjej ste genjej

yjet s shkelqejne
djelli nuk linde
kur ti nuk je nuk jeee
vec erresire ngrohetesi nuk gjej
kur ti nuk je nuk je

parajsa ime je ti je vetem ti
eja prane ne krahet e mi
gjej veteveten ktheje dhe ndjenjen
ti per mua dua te dua tyyy

ti je si djell qe n zemren time ndricon
eja me prane ndjej dashurine qe me vlon
ti je si zjarr qe n zemren time pervlon
eja me prane eja praaane

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë