Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Muja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Anila Muja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Qershor 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Cka Ki Me Bo". Më datë 24 Korrik 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Bone Bone". Më datë 18 Shkurt 2019, Anila Muja publikon videoklipin "Princess". Më datë 4 Shtator 2020, Anila Muja publikon videoklipin "Mos Fol Per Ndjenja". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Ela Mujës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bora Fera

Anisa Dervina

Kristine Elezaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Albina Jakupi

Blerina Osaj

Erisa Dragoshi

Liridona Sinani (Dona)

Jona Koleci

Genta Xhaferi

Tags: Anila Muja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet