Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Anisa Bislimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Anisa Bislimaj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

62 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Hani

Tina Jortimela

E Magjistruara

Drita Porocani

Anila Dahriu

Gjenifer Drizi

Liliana Shkodrani Bici

Kristina Sarma

Zhuljeta Çaushi Fieri

Alketa Stefania Caca

Tags: Anisa Bislimaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet