Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  420
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Anisa Veseli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Blogerja nga Prishtina, Anisa Veseli, ka qenë deri më të tash e njohur për publikun për videot e ndryshme që realizonte dhe i shpërndante në rrjetet sociale. Duke qenë se ka arritur potencialisht një numër të madh ndjekësish, Anisa vendosi t’i qaset edhe në një formë tjetër showbizit vendor. Më datë 22 Janar 2021, Anisa publikon videoklipin "Foto Foto", të cilën ia ka besuar producentit shumë të kërkuar të momentit, Rzon. Teksti i këngës u shk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

124 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

24
10
36
31
28
23
30
28
18
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Mimo

Super Mia

Lil Vlora

Alena

Ansi

Flora Gashi

Mimoza Mustafa

Jehona Sopi

Zanfina

Gresa Behluli

Tags: Anisa Veseli, Anisa


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet