Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  352
Këndon kryesisht: hip-hop

Anisa Veseli është këngëtare e njohur. Blogerja nga Prishtina, Anisa Veseli, ka qenë deri më të tash e njohur për publikun për videot e ndryshme që realizonte dhe i shpërndante në rrjetet sociale. Duke qenë se ka arritur potencialisht një numër të madh ndjekësish, Anisa vendosi t’i qaset edhe në një formë tjetër showbizit vendor.

Më datë 22 Janar 2021, Anisa publikon videoklipin "Foto Foto", të cilën ia ka besuar producentit shumë të kërkuar të momentit, Rzon. Teksti i këngës u shkrua nga vetë Anisa.

Më datë 5 Mars 2021, Anisa Veseli publikon videoklipin "Qyqek". Teksti i këngës u shkrua nga Anisa Veseli. Produksioni audio u realizua nga RZON & Pllum.

Më datë 2 Maj 2021, Anisa Veseli publikon videoklipin "Perfect". Teksti i këngës u shkrua nga Anisa Veseli.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

124

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet