A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Aziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Anita Aziri është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2003, Anita Aziri merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Shiu I Dendur". Në Maj 2004, Anita Aziri merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Du Da Da Du". Në Maj 2008, Anita Aziri merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Fshehtazi". Më datë 17 Nëntor 2013, Anita Aziri publikon videoklipin "Nostalgji". Videoklipi u prodhua nga Fabrika. Me këtë këngë, Anita Aziri merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 13 në vitin 2014....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Herolinda Bucaliu

Gledis

Lina

Manushaqe Vata

Venera Imeri

Sevi

Tina Shkodra

Liliana Kanina

Erinda Dhima

Entela Ilirjani


Tags: Anita Aziri, Anita

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019