Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri - Dashuri, Ke Emrin Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

NUK ME DUHET MESHIRA JOTE
ME LER TE QET
DUKESH SIKUR VJEN
PREJ NJE TJETER BOTE
PREJ TJETER PLANET
EEEEEEEEEE

JAM NJE VAJZ
ME ZERIN TIM TRGOJ
DASHURIN
QE MUA ME MUNDOI
TE BESOVA
ME ZEMREN NE CDO FJALE
TE BESOVA
ME EMRIN TEND
JETOVA GJATE
AH SA SHUME JETOVA
KUR SME DESHE
I KTHEVA STINET NE VJESHTE
CDO GJE TONEN
E VYSHKA NE NJE CAST
SHPIRTIN TIM
E NGRITA LART NE QIELL
DHE E NDJEVA
SE KAM VEC NJE JETE

JO JO OOOOO
DASHURIN
CDO NJERI S'E FAL KOT
JOOOOOOOOO

UNE NUK TE DUA
TI ME ZHGENJEVE
DHE S'DI PERSE
A NE KTE BOTE
TI SHUME I VOGEL
NUK DI PSE JE(2here)
PERSERITE PERSERI


Ky tekst u dërgua nga Ylli31

Anita Bitri - Dashuri, Ke Emrin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri, Ke Emrin Tim".
3. Video është e këngës "Dashuri, Ke Emrin Tim", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente 0