Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri - Besoj Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besoj Ne Dashuri" kënduar nga Anita Bitri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aurora. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ka mjaftu veq ni shikim
me ta fal ty shpirtin tim
ni shikim veq ka mjaftu

sa kam nevoj me ti pa ata sy
sa kam nevoj per dashurin qe tkom fal ty

besoj ne dashuri
si ne diellien qe me ngroh
si ne qiellen qe e shoh
besoj ne dashuri
vetem zemren e degjoj
fjalt e huja si pranoj
ti e din sa tbesoj
ti e din zemer ti e din

ka mjaftu vetem ni fjal
zemren time me ta fal
ni fjal veq ka mjaftu
sa kam nevoj
ta degjoj un prap at fjal
sa kam nevoj per dashurin qe ta kam fal

besoj ne dashuri
si ne djellin qe me ngroh
si ne qjellin qe e shoh
besoj ne dashuri
vetem zemren e degjoj
fjalt e huja si pranoj
ti e din sa tbesoj
ti e din zemer ti e din

Publikimi: 01/12/1995
Festivali: Festivali i 34-të në RTSHMë Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente mbi këtë këngëAnita Bitri - Besoj Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besoj Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Besoj Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.