Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri - Zemra Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Nga kjo skenë, me sy të kërkoj
A do të vish, jo jo s’e di
Më lëndove pa të drejtë,
Por unë me ty, jo s’mbaj mëri

Ti mos dëgjo, kur të thonë nuk të do
Kur të thonë është artiste, e adhurojnë
me mijëra sy
Ti më beso, zemra ty veç të do
Ajo rreh veç për ty dhe largon çdo xhelozi

Ja, ja ti vjen- ti vjen, ti vjen

Tek unë vështrojnë, vështrojnë plot sy
Të dua vetëm ty
Ja ja ti vjen- ti vjen, ti vjen
Unë këngën po filloj
Dhe zemra flet me këngë, se po të fal

Fal zemra, çdo rrahje ti dëgjoje
Kënga e saj, po po, dëgjoje
Ti dëgjoje, ajo për ty thurr vargje
Pra ti dëgjoje këngën e saj

Ja ja ti vjen- ti vjen ti vjen…


Ky tekst u dërgua nga Arben Bitri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anita Bitri
Publikimi: 01/12/1999


Anita Bitri - Zemra Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Fal".
3. Video është e këngës "Zemra Fal", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente 0