Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Hoxha
Krijime letrare (12)
Biografia
Foto (2)
Komente (22)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Anita Hoxha është një poete dhe autore këngësh e njohur. Si për të gjithë Ju edhe për mua ky vit ishte plotë sakrifica e orë pagjumësie duke biseduar me poezin, shpesh herë lodhur por e lumtur për përgjigjet që poezia me shpirtmadhesinë e saj mundi të më jepte mes vargjeve, përgjigjet që prej vitesh ënderroja të merrja. Një vite që filloi me entusiazmin e librit tim te parë " Zgjimi i nje ëndrrre " dhe u mbyll me ribotimin e tij si nje gezim pa fund nga vlerësimet e lexuësve të mi. Moment i pa harruar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

22 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Anita Hoxha

Komente 22