Anita Morina
Anita Morina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Anita Morina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 23 Mars 2022, Anita Morina publikon videoklipin "Tradhëtija Jote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0