A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Musliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Skënderaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Anita Musliu është një këngëtare e njohur. Ajo jeton ne Mynih dhe ka nje moter e nje vella. Më datë 21 Shtator 2014, Anita Musliu publikon videoklipin "Dangerous". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri, teksti u shkrua nga Korab Shaqiri. Videoklipi u prodhua nga Trace Media. Më datë 1 Gusht 2015, Anita Musliu publikon videoklipin "Eklips". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 25 Shtator 2015, Anita Musliu publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dorentina

Fjolla Shala

Nita Bahtiri

Besiana Shkodra

Nora Bekteshi

Qendresa Batllava

Edona Vatoci

Liridona Spahiu

Arta Lala

Lejla Xhaferi


Tags: Anita Musliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019