Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Ç’Eshte Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Dua ta di o miqte e mi
C’eshte dashuria!
Eshte gezim, eshte hidherim
Qe te shqeteson

Zjarr apo mall
Ç’te jete vall!
Kush di te me thote
Pa dashuri, as une as ti
Nuk jetojme dot

Ref.
Nuk me thate jo jo
Gjer tani
S’e gjen dot jo jo
Asnjeri
Ndaj ju pyes perseri
Ç’eshte e embla dashuri

Zjarr apo mall
Ç’te jete valle?
Kush di te me thote
Pa dashuri as une as ti
Nuk jetojme dot
Po per cudi, qe asnjeri
Pyetjeve te mia
Nuk iu pergjigj, as mire as keq
C’eshte dashuria

Nuk e di…..kush e di….
Anita Take
Publikimi: 01/12/2002


Anita Take - Ç’Eshte Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç’Eshte Dashuria".
3. Video është e këngës "Ç’Eshte Dashuria", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0