Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Te Pajtohemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ti s’me flet, une s’te flas e trishtuar
Qe te dy rrime larg zemeruar
Ne cdo cast te kujtoj
E nuk mundem te harroj
Jam e lumtur kur t’enderroj

Ti andej, une ketej
Rruget ndrojme
Shoku - shokun ne sy s’e shikojme
Por kujtoj nje takim
Kur me the: shpirti im
Ti me ngjall gezim dhe frymezim

Harro cdo gje qe kaloj
Te dashuroj
Se kush ka faj e gjejme lehte pastaj
Oh me inat mos me rri
Qesh perseri
Ti je e para dashuri

Eshte e kote pse ta mbajme zemerimin
Kur te dy ndjejme thelle pendimin
Kot u zume si femije
Kam faj une apo ti
Do ta them me kenge perseri
Anita Take
Publikimi: 01/12/1961


Anita Take - Te Pajtohemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pajtohemi".
3. Video është e këngës "Te Pajtohemi", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0