Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Anja Myrtaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 10 Vjeç
BIOGRAFIA: Anja Myrtaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ëndrra e saj për t’u bërë këngëtare e shoqëron në çdo moment të ditës. Ajo shpenzon shumë kohë duke kënduar dhe praktikuar pianon në mënyrë që të përgatitet sa më mirë, për të arritur ëndrrën e saj. Anja ka një pasion të veçantë për muzikën klasike. Këngëtarët e saj të preferuar janë Josif Gjipali dhe Inva Mula. Një ndër aktivitetet e saj të preferuar është të shkojë në opera. Në vitin 2018, Anja Myrtaj merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Desila Myftaraj

Sajana Kodheli

Kleansa Susaj

Efi Gjika

Martina Serreqi

Xhemi Leka

Klaudia Thartori

Kristel Qarri

Kejsi Tare

Sibora Teqja

Tags: Anja Myrtaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet