Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anja Myrtaj

Anja Myrtaj
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Anja Myrtaj është këngëtare. Ëndrra e saj për t’u bërë këngëtare e shoqëron në çdo moment të ditës. Ajo shpenzon shumë kohë duke kënduar dhe praktikuar pianon në mënyrë që të përgatitet sa më mirë, për të arritur ëndrrën e saj. Anja ka një pasion të veçantë për muzikën klasike. Këngëtarët e saj të preferuar janë Josif Gjipali dhe Inva Mula. Një ndër aktivitetet e saj të preferuar është të shkojë në opera.

Në vitin 2018, Anja Myrtaj merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 1