Anjesa Beqa
Anjesa Beqa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Gjakove Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Janar 2007
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi

Biografia

BIOGRAFIA: Anjesa Beqa është një poete e vogël. Ajo ka shkruar disa vjersha si per shembull per 28 nentorin, per 17 shkurtin, per Jusuf Gervallen dhe per mesuesen e saj. Jeton ne Gjakove shkollohet ne shkollen Mustafa Bakia....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 1