Anjesa Beqa Poezi
Anjesa Beqa

Mos U Kthe Pa Diell Jusuf

Jusufi e mbolli nje pishe plus dy lule
Tha mos i harroni pa uje
dhe i ra kitares.
Nuk e di pse i rrodhi loti.

Nena ajshe i tha: djali im mos u kthe
pa diell jusuf
mos u kth pa hene jusuf
ne DUBOvIK ujqit kane hyr

- Poezi nga Anjesa Beqa{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Anjesa Beqa


Komente 2