Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Tregon Trupin!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[14-09-2015]
Anjeza Branka edhe një herë ka vërtetuar se ajo është njëra ndër femrat më seksi të skenës shqiptare. Së fundmi këngëtarja e mirënjohur është duke kaluar pushimet në Turqi, prej nga edhe po publikon vazhdimisht imazhe tejet seksi.

Së fundmi ajo ka pozuar në bikini ku ka nxjerr në pah linjat e saja përfekte të trupit. E nëse vërtetë dëshironi të dini se si mundeni të arrini këto forma. Anjeza është prononcuar para pak kohë për Indeksonline se palestra dhe konsumimi i frutave janë e vetmja rrugë për të pasur forma të tilla. (Indeksonline)Komente 0