Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Ndoj - Marshalla-Marshalla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ku me je nise moj bukuri
Zanin tand po du me ndi
Kur ndigjoj bre zanin tand
Gjumi i nates nuk me zen

Ref...x4
Hajt marshalla marshalla
T'kalojme naten me sevda

Hiqe pak moj ate shami
Sa ta shoh synin e zi
Kur ta shoh moj synin tand
Gjumi i nates nuk me zen

Ref...x4
Hajt marshalla marshalla
T'kalojme naten me sevda

...

Ref...x4
Hajt marshalla marshalla
T'kalojme naten me sevda


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAnjeza Ndoj
Publikimi: 25/09/2013


Anjeza Ndoj - Marshalla-Marshalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marshalla-Marshalla".
3. Video është e këngës "Marshalla-Marshalla", por nuk këndohet nga Anjeza Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Ndoj:


Komente 0