Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Qose

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Anjeza Qose është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Në Maj 2007, Anjeza Qose merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Gabimisht". Në Nëntor 2007, Anjeza Qose merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Dimension". Më datë 11 Qershor 2019, Anjeza Qose publikon videoklipin "Dasma E Motres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Nida

Vlora Dugolli

Jola

Dorina

Jela

Alba Loxha

Kristela Trungu

Jona

Diola

Tags: Anjeza Qose


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet