Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Anjeza Qose - Dimension


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2007

2007-11-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dimension" kënduar nga Anjeza Qose.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Qose: