A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Anjeza Qose - Fjale Zemre


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

03/01/2019

2019-01-03T21:46:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjale Zemre" kënduar nga Anjeza Qose.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anjeza Qose i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019