Më mbaj mend (për 1 muaj)

Foto Nga Dasma E Fshehtë E Anjeza Shahinit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[13-09-2015]
Edhe këngëtarja Anjeza Shahini është martuar këtë muaj, ajo ka vite që është në lidhje me diplomatin anglez Paul Edward Connolly, e ndërsa me 7 shtator i kanë dhënë fund beqarisë.

Çidti kanë organizuar një ceremoni private e cila është mbajtur në Toksanë të Italisë.

Ceremonia ka qenë shumë private ndaj Anjeza arriti ta mbante të fshehtë atë ditë, pavarësisht se fotot arrijnë që të qarkullojnë nëpër rrjetet sociale, dhe disa prej tyre teksteshqip.com ua përcjell tani: (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0