Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Shoqet Tona Ilegale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Nete te gjata, dite pa dije
permbi sy carcafin tende
veq nji nate shoqet e mija
c'ngjyre e bardhe ishte liria
eshte e kuqe,une i thoja
porsi prushi i zemres sone
eshte e kuqe, une i thoja
porsi prushi i zemres sone

Ref.
Ne cdo prag , ne cdo kasolle
syni i tij ni porsi yll
Ilegal e iu dhane emrin
Vite qe s'harrohen kurre (2 here)

Nete te qeta, aq te gjata
i shkurtonin krismat tona
tak-tak-tak zgjonte nga qendra
hapej porta, hapej zemra
hyni bija, iu paste nena
zjarrin ndezur mbajme per ju
hyni bija, iu paste nena
zjarrin ndezur mbajme per ju

Ref.
Ne cdo prag , ne cdo kasolle
syni i tij ni porsi yll
Ilegal e iu dhane emrin
Vite qe s'harrohen kurre (3 here)






Anjeza Shahini - Shoqet Tona Ilegale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqet Tona Ilegale".
3. Video është e këngës "Shoqet Tona Ilegale", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 0