A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Anjeza Shahini - Te Desha Shume


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/08/2012

2012-08-05T21:18:39

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 12


Sot pas kaq kohesh
syte lart i ngre
shoh ne murin
e shtepise se re
Nje kornize ka ndryshuar
Ora jone paska ndaluar...

uuuuuuuuuuuu....

Dhe pse ika une
ty te desha shume
shkoi kohe e gjate
e ora mbeti pas
Dhoma ime e re
ka dhe nje trofe
nuk me duhet sot
kur jam atje...

Diku do shkoj,
pak vere te pi
lotet sdo me duken
se ktu bie shi
Nje sport po me mesoj
nga nje mik i ri
lojen do fitoj , e di
se ai sje ti...

uuuuuuuu......

Dhe pse ika une
ty te desha shume
shkoi kohe e gjate
e ora mbeti pas
Dhoma ime e re
ka dhe nje trofe
nuk me duhet sot
kur jam atje...

rrugen po vazhdoj
po kembet pas me shkojne
kujtimet hapat mi ndaloi
akrepat do leviz
murin do rrezoj
por ty un duhet te harroj.....

Dhe pse ika une
ty te desha shume
shkoi kohe e gjate
e ora mbeti pas
Dhoma ime e re
ka dhe nje trofe
nuk me duhet sot
kur jam atje...


Lyrics submited by Malviiiii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019