Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anna Gjebrea

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  121
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Anna Gjebrea është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ajo eshte vajza e kengetarit Ardit Gjebrea. Nata finale e “Kënga Magjike 2017” erdhi me shumë surpriza! Njëra ndër to duket të ketë qenë edhe rikthimi në muzikë i producentit të festivalit, këngëtarit të njohur, Ardit Gjebrea. Ai prej vitesh nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, duke iu përkushtuar vetëm prezantimit, ndërsa kërkoi ndjesë para publikut për një pauzë të tij kaq të gjatë në muzikës. Por, rikthimin, Gjebrea e shëni me një këngë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Ardit Gjebreës

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altea

Daniela Toçi

Jasmina Hako

Luisida Male

Speranza Bregasi

Olivja Jaupaj

Ëmbla Elezi

Martina Serreqi

Anja Myrtaj

Alisia Bajrami

Tags: Anna Gjebrea, Ana Gjebrea, Ardit Gjebrea


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet