A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anonimos

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Llajshevc 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Anonimos is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Shkelzen Ramadani "ANONIMOS" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2003. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "ANONIMOS" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se nuk do ta lë kurr ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

My Music
Dita E Re
11 Vjet Anonim
Nënë Mos Qaj
Preco
Une E Kom
Shume T'smut
Krejt Po Dojn
E Menoj
Në Mëngjes

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Liberian Selimi

Mr.Trimi

Rascom

Eki

Miril

D-Komit

Overlord

B52

ZeeroMan

Rrufeja


Tags: Anonimos, Shkelzen Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019