A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Anonimos - Gooo Gooo Repera  (Feat. Bizzy)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/09/2008

2008-09-08T00:22:27

go goo go repera se ju jenii sii pelaa t ishii kan t mir siishii boo sii pelena ..haha
zdii shaa kii oo magar see tihh mu en both umm honn hehe
aa e din vetin shfar bali jee huup se pot t shii n dhee o peder mshile gojenn se peer tokee tt shkoqii t kallii
see tih jee ma zii se magar hehe aa po qudiitesh kur poom ninn muh aa? joo zkii faj se qashtuuht nana um ka maru
zdii skam faj qehh jom i mir fajtore osht nana jem qeh m ka qiit n driit hehe
neiise se edhe tih je i mir haha (si rrespi)

ref: po thu qeh je i fort at`her une kokshna 10fish kapish ose perndryshe qiju me veten se tih je definitivisht kontrast me jeten

une sjom belagji po i kom n krah belagjit pasa se me dal mem prit duhesh mu pregadit se ta boj delete ose thjesh TERR N DRIT!
bile po donn mu ba supermen e emri me tu permen me hec naper pista me shku n mars si turista po lej kto filozovina se kush jee pe dinna haha

ref: go go go repera
ah go go go repera
haha

ii du i duu kejt reperat..


Lyrics submited by Eerza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019