Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Zoom Zoom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoom Zoom".
3. Video është e këngës "Zoom Zoom", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Zoom Zoom  (Feat. Bazzuka)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bazzuka

22/08/2009

2009-08-22T16:05:12+00:00REFREN... BAZZUKA
NA JU BINA HIP HOP // ADRENALINEN QE TA LUN
JENA VETUM 4 VETA // PO JU DOKUM MA SHUM
ZOOM PREJ VENI T´PAR // SUN NA LUN
KENA FLLO EDHE HITA // QE JU VESHTROJN NAPER GJUM
PER CLUB GJITH PO // BINA MA SHUM
BOOM BOOM ME NI HIT // E BOJNA SHKRUM
ZOOM ZOOM ALBASTARS // DERI N´FUND
ME HIP HOP NONSTOP // SIKUR NA SKA KURKUN

1.ANONIMOS -VERS 1
NESE JU JENI T´RENT
UNE JOM MA I TRENT
NESE JU UM KQYRNI SHTREMT
UNE JU KQYRI EDHE MA SHTREMT
NESE JU JENI T´RENT // UNE JOM MA I TRENT
NESE JU UM KQYRNI SHTREMT // UNE JU KQYRI EDHE MA SHTREMT
M´FALNI PO HALA // S´PE KUPTONI KET BOT
EDHE PSE OSHT E NJEJT // EDHE PSE JETONI TOK
KREJT FLASIN PER MU // PO E DI QE GABON
KREJT PLASIN PO RRSHASIN // PO KURKUSH SUN UM RRXON
UNE GJITHMON JOM KAN // E KOM ME KAN N´MIKROFON
PER DERI SAT JOM GJALL // SKA ME PAS QE UM RRXON
PER 3 VJET ARRITA // NE NIVELIN MAT TE LART
SI SUPERMEN I SHPEJTE // E SI DRAGON I ZJARRT
SHUM TJER KAN MENU // MEM RRXU MOS MU QU
PO ME NDIHEMEN E ZOTIT // ERDHA KADAL TU AFRU
(TU AFRU)

REFREN... BAZZUKA
NA JU BINA HIP HOP // ADRENALINEN QE TA LUN
JENA VETUM 4 VETA // PO JU DOKUM MA SHUM
ZOOM PREJ VENI T´PAR // SUN NA LUN
KENA FLLO EDHE HITA // QE JU VESHTROJN NAPER GJUM
PER CLUB GJITH PO // BINA MA SHUM
BOOM BOOM ME NI HIT // E BOJNA SHKRUM
ZOOM ZOOM ALBASTARS // DERI N´FUND
ME HIP HOP NONSTOP // SIKUR NA SKA KURKUN

2.ANONIMOS -VERS 2
SHUM SHUM REPERA // NAPER TOP LISTA
JON MET PA TEKST // E JON KTHY VEQ N´REMIXA
S´PO KAN QA ME THAN MO
S´PO KAN QA ME RREJT
S´KAN QA ME THAN // SE KOM MRRI ME MEN (MEN)
S´KI KU NXEN VEN // KUR E NIN ZANIN TEM (TEM)
BONI VEN (VEN) // SE NIVELIN TEM SUN E NXEN (NXEN)
KA MET RA MEN (MEN) // KUR E SHE KUSH PO VJEN (VJEN)
S´DU MU NI NAPER RADIO
S´DU MU DOK AS NAPER MEDIA
S´DU MU MARR ME INTERVISTA
S´DU ME DAL AS N´GAZETA
GAZETART VET UM NJEKIN // ME USERA N´INTERNETA
HIQ PA SPOT HIQ PA ALBUM // I KERKUM JOM SI MEDA
KQYR NATAN NDASH EYYYY// E KQYR N´KIT AN
KA TA KTHEJSH KRYT // EYYY MU UM GJAN
EYYY MU UM GJAN

REFREN... BAZZUKA
NA JU BINA HIP HOP // ADRENALINEN QE TA LUN
JENA VETUM 4 VETA // PO JU DOKUM MA SHUM
ZOOM PREJ VENI T´PAR // SUN NA LUN
KENA FLLO EDHE HITA // QE JU VESHTROJN NAPER GJUM
PER CLUB GJITH PO // BINA MA SHUM
BOOM BOOM ME NI HIT // E BOJNA SHKRUM
ZOOM ZOOM ALBASTARS // DERI N´FUND
ME HIP HOP NONSTOP // SIKUR NA SKA KURKUN


Ky tekst u dërgua nga Fitore Sopjani
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet