Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Keqkuptime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keqkuptime".
3. Video është e këngës "Keqkuptime", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Keqkuptime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/06/2010

2010-06-07T14:07:51+00:00ANONIMOS – KEQKUPTIME
1.ANONIMOS
QDO SEN UNE QIT JET // E KOM ILEGAL
NASHTA DIQKA JU KOM PREK // PO JOM ORIGJINAL
NA JENA ALBASTARS // JU QA KARIN PO DONI
NA JENA SHUM MA NALT // JU QA KARIN PO DONI
NA JENA N’KATER ANT // PRA KATER ANT E BOTES
VEQ NA JENA KTU // TJERT JON ZHDUK PREJ TOKES
PO MENONI SE E RRXONI // QATA QE JU KA QU
PO MENONI SA PO DONI // E DONI MU TRANU
NUK E DI PSE INATIN // VET TI MA KE SHPRE
T’MIRAT NAJ HARROVE // N’ZEMER KOKE PRE
PREJ KREJTVE KOM PRIT // PREJ TEJE S’KOM PRIT…)
T’KOM PAS SIKUR VLLA // KURR SE PASKE DIT…)
PO APET UN PAJTONA // APET ME TY BASHK
DIKUR T’KISHA T’KAPT // SIKUR LKURA ME ASHT
PER TY KISHA RRESPEKT // SE ISHE SHOK I PAR
E TASH PREJ NEVE DYVE // U FORMU KJO FAR

2.ANONIMOS
QE SHUM VJET QDO NJANIT // NAPER BOTA JU KOM HI
DIKUSH KEQ UM KA PERZI // KA MENU QE KURGJO SDI
NUK KA LIDHJE CILLI JOM // I PARI A I DYTI
JETA JEM KA TESTIM // QATA INATI T’MYTI
VET I NIZETI U NISE KAJ // DREJTI
APET JE ZEMER MIR // JA KUPTOVE BOTEN VETI
KUPTOM SE PASHA ROPT // UN PER TY QISHTU S’MENOVA
HINA TEPER FELL // QDO SEN PER TY E NDRROVA
PO KUPTOM T’PA DREJTEN // KURR MOS MA BON
THUMA N’KATER SY // PER MU QKA MENON
MOS E BON SHOKIN HAVER // NESE KI TJER HAVERA
MENOJ DIT E PERNATSHME // ME KON POT MSHEL DERA
INATIN TA PRANOVA // PO TA PRANOJ EDHE PLUMIN
PO KALLXO KUR JE QU // KUSH TA KA NXERR GJUMIN
TI REPER UN REPER // TJERT QA KARIN PO DOJN
NA JENA TEPER MOTI // TJERT SI NI QKA THOJN

REF…
KNAQSIJA GJITHMON // EJ // PO PAGUJKE
TRATHTIJA PO RAJKE // GJITHMON PO VUJKE
JETA ISH E EGER // KURR NUK PO SHUJKE
KTU BESIMI MERR VENDIM // SE QDO HER PO RUJKE


Ky tekst u dërgua nga Dodoona
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet