A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anonimos - Krejt Shqiptart


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/04/2011

2011-04-29T03:19:44

anonimos krejt shqiptart...

anonimos.1
njoni del para dere kqyr kush po kalon
njo i vesht ma ngusht njo tjeter ma gjon
qa tha qa boni ku shkoj me kon ke
shqiptari n'top list per thash e theme
beso jena ma t'mirt edhe pse kem probleme
repera s'mujn mu bo krejt reper je me t'leme
t'njehme i kan paret per fatin e jetes
fryma tu nalet kur s'je afer vetes
rruga e gat po s'matet me hapa
dikujt me muzik pi del nafaka
me data po ruhet naper qdo pllaka
dikush ktu te na rrehet shuplaka
jet e shtir doket bota per veti
po shkeli me ni ven ku shkelet edhe shteti
shqiptarija e madhe i gjon si mizat
krejt i bonen tash pi presin do vizat

ref :
bertas me zo t'madh une jom--- shqiptar
bertas per krejt une jom shqiptar

anonimos2...
qka me bo a thu a ka diqka tjeter
mu ul me ni guri si plak i vjeter
e sho se di vleren qitu me ni ven
sod kom diqka tjeter neser kom tjeter sen
pe sho pe ni veten shum po ankohet
munim shum i madh sdi qa po bohet
sum intereson qa bone qa the
sum intereson a thu pse?
un e kom sistemin per veten jom shteti
s'kom interes interes kom per veti
i treti a i fundit. ksaj loje si dihet
shqiptar i zi bes. a i nxihet
na mujna diqka me bo krejt bashk
veq i ziu me t'badhin sdu me pas ni gjak
po du me kan do njerz qe hala si ka kerkush
ni sekret me kan shqiptarija ka dush...


Lyrics submited by Arjeta Sinani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019