Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
ANSO është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Xhulio Shuka

Dj Xhino

Dj Jojo

Drinche

Mario Gjini

Arlito

GSIIM

Dj Flame

Dj Manco

Jens

Tags: Anso


Komente mbi këtë artist