Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Antigona Musa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Antigona Musa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Antigona Musa merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Zgjedhim 7 Dëshira". Në Shtator 2016, Antigona Musa merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Pranvera Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jora Abazi

Alejna Svarqa

Viola Konjufca

Eriola Salihu

Afra Jakupi

Fjona Shabani

Anisa Bllaca

Gojarta Perlica

Vesa Konjufca

Lindiana Athanasiu


Tags: Antigona Musa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet