Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Qena - Largohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mu kjo nate aspak s`me g`zon
vetem dhimbje me krijon
sepse ti shkove prej meje
ti me tjetren je i g`zum
oh sa dhimbje me shkakton

dhe nga larg si hije t`shoh
kur me tjetren ti po shkon
t`gjitha i humbe ne pakthim
dashuris i dhe mbarim
oh sa dhimbje me krijon

largohu tash pergjithmone
do ti haroj te gjitha une
dhe nji dite kur ti do te vish
qe pran meje prap te rijsh
do te them se tash eshte fund
do te them se tash eshte fund

dhe nga larg si hije t`shoh
kur me tjetren ti po shkon
t`gjitha i humbe ne pakthim
dashuris i dhe mbarim
oh sa dhimbje me krijon

largohu tash pergjithmone
do ti haroj te gjitha une
dhe nji dite kur ti do te vish
qe pran meje prap te rijsh
do te them se tash eshte fund
do te them se tash eshte fund


Ky tekst u dërgua nga  Babushi

Antigona Qena - Largohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohu".
3. Video është e këngës "Largohu", por nuk këndohet nga Antigona Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Qena:


Komente 0