Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Qena - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me fal t`premtova une ty dashuri
t`premtova une ty lumturin tone
dhe zemren ta vodha une

me fal per dhembjen qe krijoj n`kete qast
per lotet qe shkelqejne ne sy tane
kur buzet thone lamtumire
une nuk dija se jeta ka vale
qe s`mund ti perballojme
as qe fati pa m`shire nje dite
dhe ne do te na haroj
Me fal t`premtova une ty dashuri
t`premtova une ty lumturin tone
dhe zemren ta vodha une

me fal i dashur vetem qielli e din
sa rende me vie te them lamtumire
por nje dite do ta kuptosh
se largohem nga ti
qe sa me afer te kem
largohem qe ti te jesh i lumtun
prandaj me fal dhe
lamtumire

une nuk dija se jeta ka vale
qe s`mund ti perballojme
as qe fati pa m`shire
nje ditedhe ne do te na haroj

Me fal
ne shtigje te reja jeta qone
zemrat e vrara koha sheron
mengjezi i bardhe agon
Agon me fal


Ky tekst u dërgua nga  Babushi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Qena - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Antigona Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Qena:


Komente 0