A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Antigona Rustolli

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  142
  • Origin:
  • Istog 
  • Age:
  • 45
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Antigona Rustolli is a popular singer. Antigona Rrustolli eshte nje kengetare e mirenjohur qe nga mosha femijrore. Ne moshen 5-vjeqare, Antigona kishte hobi muziken dhe doli menjehere ne skene. Ajo eshte e martuar ka nje djale te vogel dhe jeton ne Prishtine tani. Hapat e pare ne fushen e muzikes per te rritur ishin me kengen "Sonte eshte nata jote", te cilen e ka kenduar ne moshen 26 vjeqare ate keng e rexhistroi ne vitin 2000. Ndersa ne vitet 2001-2002 Antigona nuk ka te ndalu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Antigona Sejdiu

Miradije Aliu

Lora Braha

Fikrije Lushaku

Sherife Sherifi

Enxhi Nini

Odeta Katundi

Laureta Meci

Alisa Baraku

Drita D'avanzo


Tags: Antigona Rustolli, Antigona Rrustolli, Antigona Rostolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019