Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Keraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Anton Keraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 5 Qershor 2013, Anton Keraj (Toni) publikon videoklipin "Ty Do Te Denoje Zoti". Në vitin 2013, Anton Keraj (Toni) publikon albumin "Dashuri Moj Dashuri". Në vitin 2016, Anton Keraj publikon albumin "Anton Keraj". Më datë 14 Qershor 2018, Anton Keraj publikon videoklipin "Lotin Ma La N'sy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentAnton Keraj (2016)

Dashuri Moj Dashuri (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhezair Elezi (Xheza)

Albrim Llapqeva

Sabi

Meti Maloku

Premtim Mehmeti

Remzi Leka

Istref Berisha

Avdi Mjeku

Fidaim Aliu

Naim Gavrani

Tags: Anton Keraj, Toni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet