Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Keraj (Toni) - Kur Ma Fali Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E kam dasht nje vajz syt e zi zeshkane
Kur ma fali zemren ajo me ka than
Ska met lan sa shum qe e deshta kisha
Qen gabim si me kalon jeta pa ty ooo shpirti immm

Gjdo person i drejt ka jeten e vet
Ruju mos gabo se zoti te vret

Qe sa vjet pa ty oj vajz spo muj te jetoj
24 or pa nda zemra te kerkon
Pse qka uu ba puna nuk e di as vet
Te kerkoj ee nuk te gjej te i vjetri
Venn

Gjdo person i drejt ka jeten e vet
Ruju mos gabo se zoti te vret


Ky tekst u dërgua nga Sami KerajAnton Keraj
Publikimi: 16/05/2016


Anton Keraj (Toni) - Kur Ma Fali Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ma Fali Zemren".
3. Video është e këngës "Kur Ma Fali Zemren", por nuk këndohet nga Anton Keraj (Toni).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Keraj:


Komente 0