Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Prendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Anton Prendi është një këngëtar. Në vitin 2012, Anton Prendi merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Maj 2014, Anton Prendi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Busulla". Në vitin 2017, Anton Prendi merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Anton Prendi

Komente 0