Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Prendi

Anton Prendi
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Anton Prendi është këngëtar. Në vitin 2012, Anton Prendi merr pjesë në X Factor Albania 1.

Në Maj 2014, Anton Prendi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Busulla".

Në vitin 2017, Anton Prendi merr pjesë në The Voice of Albania 6.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0