Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Me Shikjon Me Buzë Ne Gaz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Me shikjon me buzë ne gaz
sikur don me folë me mu
unë me ty moj s´do te flas of moj xhan
e s´po mundem me u duru

II
Floket mi ke nshu gershem
sikur dore lule boj all
askerkush moj s´ti perket of moj xhan
nji petrit nji djale beqar

III
Rruges me shkon si hyrij
dhe fustani mire t´ka ra
q´me pikllun dy syte e tu of moj xhan
me ngacmove n´dashuri


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 22/04/2016


Anton Tetaj - Me Shikjon Me Buzë Ne Gaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shikjon Me Buzë Ne Gaz".
3. Video është e këngës "Me Shikjon Me Buzë Ne Gaz", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0