Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Ndoshta... Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

I
Ndoshta
dikur ne vjeshten e shemtuar
kur gjethet binin dhe venitëshin
si harroj te puthurat qe me fale
dhe zemren qe ma more ti /2x

ref:
Kthehu pra
si engjell qielli eja ke une
vrapo e dashura ime
vrapo e eja n´gjirin tim /2x

II
I kujtoj
takimet tona n´kodra te blerta
kur jepnim besen njëri-tjetrit
qe s´do te ndahemi kurr për jetë
dhe s´bashku dot jem përgjithnji /2x

ref:
Kthehu pra
si engjell qielli eja ke une
vrapo e dashura ime
vrapo e eja n´gjirin tim /2x


Ky tekst u dërgua nga  durimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 23/11/2009


Anton Tetaj - Ndoshta...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta...".
3. Video është e këngës "Ndoshta...", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0