Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Burgu I Spaçit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


rabato:
TA KISHA DITE SE DOT KISHA HALLE
UNE MA MIRE MOS T´KISHA LINDUR FARE

I
Rri i mbyllur ne qeli
rri i mbyllur dhe mendoj
rri mendoj per femijte e mi
edhe syte me lotojnë

II
Shumë te vogël e lash djalin
tash ashtë rritë ashtë ba burrë
ah more burg o burgu i Spaçit
përgjithmonë qofsh i mallkum

III
Ah kjo jeta-jeta ime
seq u kalb ne burg te zi
qfarë mëkatesh i kam ba zotit
qe e humba gjithë rininë


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 03/11/2014


Anton Tetaj - Burgu I Spaçit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burgu I Spaçit".
3. Video është e këngës "Burgu I Spaçit", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0