Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Gjyla E Rrushja Rrinë Në Barqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Ku po knojnë këto dy Kumrija
of aman /2x
n´barqe te bukur ndër o Bojlia
hajde aman /2x

II
Gjyla e Rrushja rrin i në barqe
of aman
Kuq e bardhë si Molla Lalçe
hajde aman

III
Mollat Lalçe katundare
of aman
Zemrat tona Flakë o naj kall-e
hajde aman

IV
Katundare n´Bjeshkë o t´Junikut
of aman
Fjalë Besë ia mbajn Arshikut
hajde aman

V
Pasha atë Vëlla s´po na len Nana
of aman
Natë e Ditë na run o te Lama
hajde aman


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 20/12/2009


Anton Tetaj - Gjyla E Rrushja Rrinë Në Barqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjyla E Rrushja Rrinë Në Barqe".
3. Video është e këngës "Gjyla E Rrushja Rrinë Në Barqe", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0