Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Ketë Duhan Te Verdhë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Ketë Duhan te Verdhë
do ta ruj për Ramazan
Telegramat shkojne vijnë
me Shëndet ma bojnë Bajram /2x

ref:
Sa te Du moj une Ty
E kam Mendjen gjithë tek ti
Dy Faqet si Shevdeli
As mi jep ti pijmë Raki /2x

II
Do te shkoj në Shkodër
për me ble me dhez Duhan
Ti moj Gocë s´po ma din Hallin
e s´me bane pak Derman

ref:
Sa te Du moj une Ty
e kam Mendjen gjithë tek Ti
Dy Faqet si Shevdeli
As mi jep ti pijmë Raki

III
Njeva ishe Semurë
te kish ra i Verdh në Sy
fort iu Luta Zotit unë
mos ta prishë atë Bukuri

ref:
Sa te Du moj une Ty
E kam Mendjen gjithë tek Ti
Dy Faqet si Shevdeli
As mi jep ti pijmë Raki


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 09/05/2014


Anton Tetaj - Ketë Duhan Te Verdhë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ketë Duhan Te Verdhë".
3. Video është e këngës "Ketë Duhan Te Verdhë", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0