Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Jare Mos E M'shti Me T'bo Be Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
rabato (pa ritem)
Jare-e-e-e-e-e hej hej
Mos e m´shti moj me t´bo be
mbasi m´Sheh me Lot tuj kja
O-o-o-o-o-o-
Paske qenë pa Besë pa Fe
se prej meje don me u nda
E-e-e pritem lule pra

ref: (me ritem)
Pritem pra moj lulja e allit
mos me shti mu në mundim
te kam dashtë si Sytë e Ballit
shumë Dashni kam pasë me Ty /2x

II
Jare-e-e-e-e-e hej hej
Mos e m´shti moj në Mundim
kur e din qe sa te du
O-o-o-o-o-o-o-o-
Zemren time ti mirë o ma din
se mu kush ma ka shtangu
E-e-e hajde Lule pra

re:
Hajde Pra se m´Ka Marrë Malli
Na u bo shumë qe s´jemi Pa
Dot Fluturoj sikur Zogë Mali
n´Prehen tandin du me ra


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 28/09/2006


Anton Tetaj - Jare Mos E M'shti Me T'bo Be
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jare Mos E M'shti Me T'bo Be".
3. Video është e këngës "Jare Mos E M'shti Me T'bo Be", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0