Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Bija E Tarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Odë e Vogël Lyj me Bojë
Bijë Tarit Fol me Gojë /2x
Jar na Jar na ne
Lala te ka Xhan aman aman /2x

II
Odë e Vogël me Gelqere
Bijë e Tarit Gojë Esmere
Jar na Jar na ne
Lala te ka Xhan aman aman

III
O Bubu për këto Gersheta
seç mi more Ment e Shkreta
Jar na Jar na ne
Lala te ka Xhan aman aman

IV
Asaman Moj Bijë e Tarit
Mos ia Prish Qefin Beqarit
Jar na Jar na ne
Lala te ka Xhan aman aman


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 22/09/2014


Anton Tetaj - Bija E Tarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Tarit".
3. Video është e këngës "Bija E Tarit", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0