Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Mori Shkodës Moj Mizore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Mori Shkodër Moj Mizore
Pak na u Duke o shumë na Dole

II
Pak na u Duke shumë na Dole
Luftë po ban o me Shtat Taborre

III
Shtat Taborre Divizi-e
Mos u Ngut o more Hafiz-e

IV
Hafiz Pasha Krye Lopa
S´mirret Shkodra o me Tre Topa

V
As me Topa as me Havana - 2x
Dasho Shkrel o nuk ban ma Nana - 2x


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 02/11/2012


Anton Tetaj - Mori Shkodës Moj Mizore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Shkodës Moj Mizore".
3. Video është e këngës "Mori Shkodës Moj Mizore", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0