Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Vijnë Vaporrat Bregut Detit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Vijnë Vaporrat Moj Nan - e
Bregut Detit
Oh Dil e Shihni Moj Nanë
Asqert e Mbretit

Djemt e Ri O Moj Nanë
Asqer Po i Qojn - e
Oh Gjysma Qajnë O Moj Nanë
E Gjysma Këndojn - e

II
Gjysma Qajnë O Moj Nan - e
Gjysma Këndojshin
Oh Nga Nji Letër Moj Nanë
N´Vilajët e Qojshin

Nga Nji Letër Moj Nanë
E Qojnë N´Vilajet - e
Oh Për Shtat Vjet O Moj Nanë
T´Na Presin Grat - e

III
Mos Na Pritëshin Moj Nan - e
Për Shtat Vjet - e
Oh Le T´i Marrin Moj Nan - e
Burrat Pleq - e

Burrat Pleq O Moj Nan - e
Pleq Te Vjetër
Oh Ishalla Vjen O Moj Nanë
Ndoj Dever Tjetër


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 28/08/2007


Anton Tetaj - Vijnë Vaporrat Bregut Detit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijnë Vaporrat Bregut Detit".
3. Video është e këngës "Vijnë Vaporrat Bregut Detit", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0